Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi

Belangrijkste voorzieningen

  • 29 m²

Locatie

    Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi Rovaniemi ligt op maar 1 km afstand van Lordi-plein en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    De villa bevindt zich op slechts 500 meter afstand van Jatkankynttila en binnen een paar straten van Lumberjack's Candle Bridge. Deze villa is gesitueerd op 1,1 km van het Wetenschapsmuseum Arktikum, terwijl Valdemari E busstation op loopafstand van nog geen 5 minuten ervandaan is. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Santa Park, gelegen op circa 4 km afstand.

    De accommodatie beschikt over een badkamer met een bidet, een bubbelbad en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    De gesitueerde in Rovaniemi Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi biedt toegang tot een ingerichte keuken, voorzien van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei. Gasten kunnen genieten van Europese gerechten in Ravintola Valdemari, in de nabijheid van de villa. Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi ligt op circa 2 km van het treinstation Rovaniemi, en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00

    Kameropties bij Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi Rovaniemi

    De accommodatie beschikt over een badkamer met een bidet, een bubbelbad en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa met een Slaapkamer

    Grootte: 29 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi Rovaniemi

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi Rovaniemi

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk Lumberjack's Candle Bridge bereiken, gelegen slechts 550 meter afstand van Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals Jatkankynttila, gelegen op wandelafstand van 6 minuten.
    • Is er een keuken beschikbaar in deze villa?
      Ja, een ingerichte keuken, samen met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei, is beschikbaar in deze villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi?
      Gasten van Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi kunnen onder andere het Santa Park (4 km), Lordi-plein 1) en het Wetenschapsmuseum Arktikum 1,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Kataja Chalet With Sauna And Jacuzzi Rovaniemi